Ugrás a fő tartalomra

8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.

+36 84 346 581 +36 84 310 414

Karrier

Összes karrierlehetőség

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola igazgató (intézményvezető) beosztásának ellátása

Pályázati feltételek: • a pályázó a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény (továbbiakban: Szkt.) 46. § (1) bekezdése, valamint a szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II. 7.) Korm. rendelet (továbbiakban: Szkr.) 127. § (1) bekezdésének megfelelően: - a szakképző intézményben oktatói munkakör betöltéséhez szükséges felsőfokú végzettséggel és technikum esetében mesterképzésben, szakképző iskola esetében legalább alapképzésben szerzett szakképzettséggel rendelkezik, - intézményvezetői szakképzettséggel rendelkezik, legalább egy év vezetői gyakorlatot szerzett vagy legalább százhúsz órás tanügyigazgatási és pedagógiai ismereteket nyújtó képzésben vett részt, és - oktatói, munkakörben vagy legalább heti tíz foglalkozás megtartására vonatkozó óraadói megbízás ellátása során legalább hároméves szakmai gyakorlatot szerzett. • felhasználói szintű informatikai (MS Office, irodai alkalmazások) ismeretek, • a pályázó ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, büntetlen előéletű és cselekvőképes legyen, ne álljanak fel vele szemben a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (továbbiakban: Mt.) 44/A. §-ában felsorolt bűncselekményekre vonatkozó kizáró körülmények, • vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola
Iskola címe 8640 Fonyód, Béke utca 1.
Honlap https://bacsak.hu/
E-mail cím bacsak@siofokiszc.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama határozatlan
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő, munkaviszony
Munkavégzés helye

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

8640 Fonyód, Béke utca 1.

Feladat típusa igazgatói feladatok
Illetmény

A munkabér a felek közötti megállapodáson, illetve a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény és a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény vonatkozó rendelkezésein alapul.

Elvárt képzettség a pályázó a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény (továbbiakban: Szkt.) 46. § (1) bekezdése, valamint a szakképzésről szóló törvény végrehajtásáról szóló 12/2020. (II. 7.) Korm. rendelet (továbbiakban: Szkr.) 127. § (1) bekezdésének megfelelően
Leírás

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, a főigazgató irányítása mellett a szakképző intézmény szakmai vezetése, döntés minden olyan a szakképző intézmény működésével, feladatellátásával kapcsolatos ügyben, amelyet jogszabály nem utal a főigazgató vagy a kancellár hatáskörébe.

Betölthetőség időpontja 2024. július 02.
Jelentkezési határidő 2024. május 06.

A pályázatot kérjük elektronikus formában a  hr@siofokiszc.hu e-mail címre megküldeni.

Az elektronikus formátumnak a pályázatot, illetve annak részeként benyújtott iratokat, igazolásokat pdf formátumban, a felsorolásnak megfelelően külön fájlban kell tartalmaznia.

Letölthető leírás az álláshirdetésről

Csatolt fájlok

Igazgatoi palyazat_Bacsak.pdf

Letöltés

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK
Balatoni Hajózási Zrt.Balatoni KörBella Italia Restaurant SiófokDatalogicFerro-FlexFöldgázszállító Zrt.HalkerKaposi Mór Oktató KórházKatasztrófavédelemKistücsök Étterem BalatonszemesKongsberg AutomotiveMala Garden Étterem SiófokNEKAPort étterem és panzióSió Eckes - GraniniSiófok KCSióFrissZiehl-Abegg

    • SZC logo fehér
    • Siófoki Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 84 346 581 +36 84 310 414

      E-mail: centrum@siofokiszc.hu

      OM azonosító: 203050

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000143

    2024Siófoki Szakképzési Centrum